MÖBLER / Skåp & hyllor / Allmogeskåp 8862109
nr 886 2109
Allmogeskåp
17-1800-tal, senare bemålning, längd: 123, djup: 55, höjd: 195
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:32:30
2.200 kr
200 kr